Ndërlidhjet

KABUL


Forcat e koalicionit, të udhëhequra nga Shtetet e Bashkuara dhe ato afgane, kanë sulmuar sot militantët talebanë në jug të Afganistanit, duke vrarë të paktën 10 kryengritës dhe plagosur 14 të tjerë.
XS
SM
MD
LG