Ndërlidhjet

KALIFORNI


Ka arritur në 14 numri i viktimave nga zjarret në Kaliforni. Gjashtë kufoma u zbuluan dje, në kohën kur presidenti, George Bush, dhe guvernatori Arnold Schwarzenegger i vizituan me helikopter zonat e goditura dhe u zotuan se Qeveria do t'u ndihmojë atyre që i humbën shtëpitë.
XS
SM
MD
LG