Ndërlidhjet

BEOGRAD


Kryeprokurorja e Tribunalit të Hagës, Karla Del Ponte, do të takohet sot në Beograd me kryetarin e Serbisë, Boris Tadiq, dhe kryeministrin Vojisllav Koshtunica. Temë e vetme, siç paralajmërojnë agjencitë serbe të lajmeve, do të jetë bashkëpunimi i Serbisë me Tribunalin.
XS
SM
MD
LG