Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga shpërthimi i një bombe tetë persona kanë humbur jetën dhe 13 të tjerë janë plagosur në një lagjje të Bagdadit. Tre ditë më parë nga një shpërthim i ngjashëm në të njëjtën zonë humbën jetën pesë persona.
XS
SM
MD
LG