Ndërlidhjet

LONDËR


Një portret në vaj është shitur për 5 milionë dollarë gjatë një ankandi në Londër, megjithë dyshimet se piktura është kopje e një vepre të Rembrandit dhe jo punim origjinal i mjeshtrit. Piktura fillimisht kishte një cmim 2000 dollarë, i cili u rrit në mënyrë marramendëse gjatë ankandit. Ekspertët mbetet të vendosin nëse bëhet fjalë për një pikturë origjinale të mjeshtrit hollandez.
XS
SM
MD
LG