Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Të paktën 10 persona kanë humbur jetën gjatë një shkëmbim zjarri ndërmjet militantëve dhe forcave të sigurisë në veriperëndim të Pakistanit. Ushtria njoftoi se luftimet janë zhvilluar në rajonin malor Swat, ku mbështetësit e klerikëve pro-talebanë prej të premtes po luftojnë kundër forcave të sigurisë.
XS
SM
MD
LG