Ndërlidhjet

HOUSTON


Dy astronautët në Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës kanë filluar shetitjen e dytë në hapësirë me qëllim të mirëmbajtjes së stacionit orbital. Scott Parazynski dhe Daniel Tani do të bëjnë përshtatjen ndaj moduleve të jashtme, të cilat javën e kaluar i solli anija kozmike Discovery.
XS
SM
MD
LG