Ndërlidhjet

HOUSTON


Dy astronautët në Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës e përfunduan shetitjen e dytë në hapësirë, me punën që bënë në mirëmbajtjen e stacionit orbital. Scott Parazynski dhe Daniel Tani e bënë përshtatjen e stacionit ndaj moduleve të jashtme, të cilat javën e kaluar i solli anija kozmike Discovery.
XS
SM
MD
LG