Ndërlidhjet

BAQUBA


Të paktën 27 të vrarë dhe më shumë se 30 të tjerë të plagosur, si rezultat i një shpërthimi vetëvrasës me bombë në Baquba të Irakut.
XS
SM
MD
LG