Ndërlidhjet

MOSKË


Tetë të vrarë dhe mbi 40 të plagosur është bilanci i shpërthimit të autobusit në qytetin Toljati, në jug të Rusisë. Ka dyshime se eksplozivi ishte vendosur nën dyshemenë e autobusit, i kanë thënë agjencisë “Interfaks” burime të hetuesisë.
XS
SM
MD
LG