Ndërlidhjet

PRISHTINË


Ekipi i Unitetit takohet pasditen e sotme për të diskutuar axhendën e takimit të 5 nëntorit me treshen ndërmjetësuese dhe delegacionin e Serbisë në Vjenë.
Ky do jetë takimi i fundit mes palëve deri në zgjedhjet e 17 nëntorit në Kosovë.
XS
SM
MD
LG