Ndërlidhjet

PRISHTINË


Ekipi i Unitetit takohet sot për të diskutuar agjendën e takimit të 5 nëntorit me treshen ndërmjetësuese dhe delegacionin e Serbisë në Vjenë. Ky do të jetë takimi i fundit i delegacioneve të Prishtinës dhe Beogradit deri në zgjedhjet e 17 nëntorit në Kosovë.
XS
SM
MD
LG