Ndërlidhjet

MIAMI


Qendra kombëtare e uraganëve në Shtetet e Bashkuara bëri të ditur se stuhia që ka goditur Karaibet dhe Kubën po kthehet në uragan të shkallës së parë, që do të thotë me forcë të kufizuar veprimi.
Deri tani nga stuhia Noel kanë humbur jetën së paku 108 njerëz, shumica në Karaibe.
XS
SM
MD
LG