Ndërlidhjet

LOS ANXHELOS


Skenaristët e filmave dhe televizionit në Shtetet e Bashkuara filluan sot grevën pas dështimit të bisedimeve për rritjen e përqindjes së fitimeve të tyre.
Kjo është greva e parë e këtij lloji në 20 vitet e fundit.
XS
SM
MD
LG