Ndërlidhjet

PEKIN


Kina dhe Shtetet e Bashkuara do të vendosin një linjë të drejtpërdrejtë telefonike mes Pentagonit dhe Ministrisë së Mbrojtjes së Kinës. Marrëveshja u arrit gjatë bisedimeve mes krerëve të mbrojtjes së dy vendeve.
XS
SM
MD
LG