Ndërlidhjet

TIRANË


Dy persona kanë humbur jetën dhe janë shkatuar dëme të shumta materiale nga shpërthimi i një depozite nafte në një satcion furnizmi me lëndë djegëse në të dalë të Tiranës.
XS
SM
MD
LG