Ndërlidhjet

ROMË


Policia italiane ka filluar arrestimin e 20 personave të dyshuar si ekstremistë islamikë. Ata akuzohen se kanë rekrutuar terroristë për në Afganistan dhe Irak.
XS
SM
MD
LG