Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ambasadori francez në Serbi ka theksuar se në rast të dështimit të bisedimeve mes Prishtinës dhe Beogradit vendi i tij do mbështesë zbatimin e planit të Ahtisaarit.
Ai nuk ka komentuar propozimin serb për një status si ai i Hong Kongut edhe për Kosovën.
XS
SM
MD
LG