Ndërlidhjet

MIRAN SHAH/PAKISTAN


Zyrtarët e sigurisë në Pakistan thanë se tre ushtarë të vrarë pakistanezë janë gjetur në afërsi të kufirit me Afganistanin. Ushtarët ishin pjesëtarë të forcave kufitare, dhe konsideroheshin të zhdukur prej 6 nëntorit në rajonin e Waziristanit verior, ku besohet se fshehen mbeturinat e Al Kaedës dhe talebanëve.
XS
SM
MD
LG