Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Policia e Pakistanit e ka rrethuar shtëpinë e udhëheqëses së opozitës, Benazir Bhutto, si dhe ka bllokuar një park në Rawalpindi, ku Bhutto pritet të mbajë një tubim kundër gjendjes së jashtëzakonshme të shpallur nga presidenti Pervez Musharraf.
Dje Musharraf tha se zgjedhjet e përgjithshme do të mbahen para 15 shkurtit.
XS
SM
MD
LG