Ndërlidhjet

BERLIN


Në takimin e sotëm ndërmjet kancelares gjermane, Angela Merkel dhe presidentit të Francës, Nicolas Sarkozy është paralajmëruar se do të bisedohet për Iranin dhe Kosovën. Në këtë takim do të marrin pjesë edhe anëtarët e qeverive të dy vendeve.
XS
SM
MD
LG