Ndërlidhjet

KABUL


25 persona, në mesin e të cilëve dy ushtarë të NATO-s dhe përkthyesi i tyre, janë vrarë gjatë një sulmi me bombë në lindje të Afganistanit, pranë kufirit me Pakistanin. Vetëm gjatë javës që lamë pas 11 ushtarë të forcave ndërkombëtare në Afganistan kanë humbur jetën.
XS
SM
MD
LG