Ndërlidhjet

MOSKË


Rusia ka të ngjarë që të vendosë raketa me rreze të shkurtër veprimi në Bjellorusi, si kundërpërgjigje ndaj planeve amerikane për vendosjen e mburojës raketore në Çeki dhe Poloni, ka bërë të ditur një zyrtar i lartë ushtarak rus.
XS
SM
MD
LG