Ndërlidhjet

BAGDAD


Të paktën një person është vrarë nga shpërthimi i bombës në afërsi të zonës së gjelbër, ku ndodhet Ambasada Amerikane dhe ministritë e Qeverisë irakiane.
XS
SM
MD
LG