Ndërlidhjet

KARACI


Dy fëmijë pakistanezë janë vrarë sot në Karaci, si pasojë e shkëmbimit të zjarrit në mes policisë dhe një personi të armatosur, gjatë protestave të mbështetësve të lideres së opozitës, Benazir Bhutto.
XS
SM
MD
LG