Ndërlidhjet

RAMALLAH


Miliarderi palestinez, Munib al Masri ka krijuar një lëvizje të re politike të quajtur "Forumi Palestinez". Ka gjasa që grupimi në fjalë, i cili do transformohet në parti politike të ndryshojë skemën dypartiake në territoret palestineze që kontrollohet nga Fatahu dhe Hamasi.
XS
SM
MD
LG