Ndërlidhjet

VARSHAVË


Zyra e OSBE-së për Institucione Demokratike dhe të Drejtat e Njeriut- ODIHR, ka bërë të ditur se ka anuluar planet për vëzhgimin e zgjedhjeve parlamentare në Rusi, të parapara të mbahen muajin e ardhshëm, për shkak të mosbashkëpunimit të Moskës.
XS
SM
MD
LG