Ndërlidhjet

SEUL


Koreja e Veriut dhe ajo e Jugut kanë rënë dakord për realizimin e disa projekteve të mëdha që do të rindërtonin ekonominë e shkatërruar të Koresë së Veriut. Ky është rezultat i takimit të dy kryeministrave, i pari i këtij lloji në më shumë se 15 vjet.
XS
SM
MD
LG