Ndërlidhjet

MOSKË


Së paku 30 anëtarë të një sekti në Rusi janë mbyllur në një shpellë duke pritur fundin e botës. Ata kërcënojnë me vetvrasje në rast se ndërhyn policia. Në mesin e personave të futur në shpellë janë dhe katër fëmijë. Ngjarja zhvillohet në Rusinë Qëndrore.
XS
SM
MD
LG