Ndërlidhjet

PRISHTINË


Edhe Ekipi Negociator i ka bërë thirrje gjithë popullit të Kosovës që masivisht të dalë në zgjedhje, duke vlerësuar se ky është një test i rëndësishëm demokratik dhe shtetformues për Kosovën. Po sot, Ekipi kosovar konfirmoi se ka marrë ftesën zyrtare për takimin e radhës me Treshen ndërmjetësuese dhe Beogradin, që do të mbahet më 20 nëntor në Bruksel.
XS
SM
MD
LG