Ndërlidhjet

BERN


Zvicrra është duke i shikuar mundësit e organizimit të negociatave të drejtpërdrejta ndërmjet Shteteve të Bashkuara dhe Iranit, ka deklaruar kryetarja e Zvicrrës, Micheline Calmy-Rey.
XS
SM
MD
LG