Ndërlidhjet

MOSKË


Presidenti amerikan, George Bush dhe ai rus Vladimir Putin, kanë diskutuar planet për konferencën e paqes, e cila do të mbahet në Shtetet e Bashkuara, në fund të këtij muaji, ka bërë të ditur Ministria e Jashtme ruse.
XS
SM
MD
LG