Ndërlidhjet

MOSKË


Presidenti rus, Vladimir Putin, ka premtuar një përtëritje të plotë të kursit të lidershipit të vendit, në prag të zgjedhjeve të ardhshme parlamentare dhe presidenciale.
XS
SM
MD
LG