Ndërlidhjet

KABUL


Mbi 50 talibanë janë vrarë gjatë luftimeve mes militantëve dhe forcave qeveritare afgane, të mbështetura nga trupat amerikane. Luftimet u zhvilluan në rajonin e Uruzganit, në Afganistan.
XS
SM
MD
LG