Ndërlidhjet

BAGDAD


Militantët e Al Kaidës kanë vrarë së paku tetë policë dhe dy ushtarë irakianë gjatë ditës në Irak.
Sulmi në fjalë vjen në kohën kur situata e sigurisë në Irak është përmirësuar dhe numri i sulmeve ka rënë ndjeshëm.
XS
SM
MD
LG