Ndërlidhjet

LONDËR


Rreth 100 udhëtarë dhe ekuipazhi u evakuuan nga një anije, e cila filloi të fundoset pasi u përplas sot me një akullnajë në Oqeanin Antarktik. Njoftohet se të gjithë njerëzit që ndodheshin në anije kanë shpëtuar. Fatkeqësia ka ndodhur në ujdhesat Shetland.
XS
SM
MD
LG