Ndërlidhjet

BUENOS AJRES


Një anije e braktisur është fundosur pas përplasjes me një masiv akulli në Antarktik. Anija kanadeze me 150 persona në bord u përplas të premten, derisa udhëtarët dhe anëtarët e ekuipazhit mundën të largoheshin në kohë.
XS
SM
MD
LG