Ndërlidhjet

TIRANË


Presidenti i Shqipërisë niset sot për në vizitë dy ditëshe në Greqi. Pritet që nesër zoti Topi të takohet me presidentin grek, Papulas dhe me kryem insitrin Karamanlis. Raportohet se temë e bisedimeve do të jenë marrëdhëniet ndërmjet dy vendeve dhe statusi i Kosovës.
XS
SM
MD
LG