Ndërlidhjet

MAKHACHKALA


Policia e Rusisë tha se një figurë e njohur dhe gruaja e tij janë vrarë në shtëpinë e tyre në krahinën Daghestan. Nariman Aliyev dhe e shoqja e tij u vranë pak ditë pasi një kandidat i opozitës u qëllua për vdekje në kryeqytetin e Dagestanit, Makhachkala.
XS
SM
MD
LG