Ndërlidhjet

VARSHAVË


Kryeministri polak Donald Tusk tha se Polonia nuk e kundërshton më kërkesën e Rusisë për tu antarësuar në Organizatën Ekonomike për Bashkëpunim dhe Zhvillim. Tusk është shprehur se një hap i tillë synon përmirësimin e marrdhënieve dypaleshe.
XS
SM
MD
LG