Ndërlidhjet

ANKARA


Një aeroplan i Turkish Airlines u rrëzua duke shkaktuar vdekjen e 56 njerëzve në bord.
Autoritetet kanë gjetur kutinë e zezë të aeroplanit dhe shpresojnë të kuptojnë shkaqet e aksidentit tragjik.
XS
SM
MD
LG