Ndërlidhjet

GAZA


Së paku katër militantë të Hamasit janë vrarë nga sulmi i forcave izraelite në Rripin e Gazës.
Hamasi njoftoi dhe për tre militantë të tjerë të plagosur.
XS
SM
MD
LG