Ndërlidhjet

OMAHA


Policia në shtetin amerikan të Nebraskës njoftoi se një person i armatosur hapi zjarr në një qendër tregtare duke shkaktuar vdekjen e tetë njerëzve. Sulmuesi më pas vrau dhe veten.
Motivet e këtij incidenti po hetohen.
XS
SM
MD
LG