Ndërlidhjet

KABUL


Disa talebanë janë vrarë në sulmet ajrore të forcave të koalicionit në Afganistan. Cak i sulmeve ka qenë një ndërtesë në Musa Qala, ku të premten forcat afgane dhe trupat e huaja i filluan luftimet për të rimarrë qytetin.
XS
SM
MD
LG