Ndërlidhjet

OSLO


Ish nenpresidenti amerikan Al Gore dhe shkencëtari Rajendra Pachauari, do të marrin sot çmimin Nobel për Paqe 2007 që organizohet në kryeqytetin norvegjez Oslo. Al Gore dhe Rajendra Pachauari janë nderuar për punën e tyre
XS
SM
MD
LG