Ndërlidhjet

MOSKË


Ministri rus i Bujqësisë tha se Rusia dhe Polonia e kanë zgjidhur mosmarrëveshjen rreth eksportit të mishit në Rusi, që shkaktoi pezullimin e partneritetit Rusi-BE. Alexei Gordeyev tha se dy palët tash kanë arritur marrëveshje të plotë për të vazhduar dërgimin e produkteve të mishit nga Polonia.
XS
SM
MD
LG