Ndërlidhjet

LAS VEGAS


Policia në Las Vegas të shtetit federal Nevada tha se gjashtë të rinj janë qëlluar dhe janë plagosur në një stacion autobusi. Policia beson se të paktën dy persona kanë hapur zjarr në drejtim të gjimnazistëve sapo ata kishin zbritur nga autobusi i shkollës.
Njëri nga viktimat është në gjendje kritike në spital.
XS
SM
MD
LG