Ndërlidhjet

KABUL


Dy ushtarë të NATO-s janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur nga një sulm me bombë kundër konvojit të aleancës. NATO-ja nuk e ka dhëbnë identitetin e ushtarëve të varë dhe as vendin se ku ndodhi sulmi.
XS
SM
MD
LG