Ndërlidhjet

DUBAI


Një audio që pretendohet të jetë nga njeriu i dytë i Al kaedas, Ayman al-Zawahri, i ka akuzuar liderët arabë se i kanë tradhtuar palestinezët me pjesëmarrjen e tyre në konferencën paqësore në Annapolis në nëntor.
Ende nuk është verifikuar autetenticiteti i incizimit të postuar në një faqe interneti. Shumica e vendeve arabe morën pjesë në konferencën në Annapolis, ku rifilloi procesi i paqes mes Izraelit dhe palestinezëve.
XS
SM
MD
LG