Ndërlidhjet

CYRIH


Mesfushori brazilian Kaka morri titullin si futbollisti i vitit. 25 vjecari që luan me Milanin morri shumicën e votave nga kapitenët e kombëtareve të futbollit dhe menaxherët e tyre. Kaka këtë vit fitoi dhe Globin e Artë të futbollit evropian dhe u shpall lojtari i vitit nga revista e futbollit botëror.
XS
SM
MD
LG